O nas

Tworzenie z pasją! Ta idea towarzyszyła twórcom i założycielom firmy. Wspólna misja tworzenia dóbr dla nas i przyszłych pokoleń stała się wyznacznikiem naszych działań. To co jest ważne dla nas, musi być ważne także dla przyszłych pokoleń. Idea zrównoważonego rozwoju, czyli takiej  eksploatacji dóbr dzisiejszych, aby nie odbierać w przyszłości szans na rozwój naszym przyszłym pokoleniom, stało się naszym celem.

Ugruntowane  doświadczenie naszych specjalistów wywodzi się z wieloletniej pracy w czołowych firmach polskich i europejskich.  Doświadczenie i wiedza daje kapitał  naszej firmie. 

FotonVolt czerpie wiedzę i doświadczenie od najlepszych  uczelni krajowych. Ustawiczne kształcenie i wiedza umożliwia nam podejmowanie najlepszych decyzji doradczych i wykonawczych.

Naszym obowiązkiem wobec naszych klientów jest bezwzględne przeświadczenie, że działamy na ich korzyść. Źródła odnawialne stanowią połączenie pięknych idei oraz współczesnych możliwości tworzenia, na rzecz naszych odbiorców teraz i w przyszłości. Technika obecnie daje wielkie możliwości spełniania tych pasji. Dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi.

Urządzenia do produkcji prądu pozyskujemy jedynie od najlepszych certyfikowanych dostawców. Dbamy, aby nasza oferta była wyznacznikiem najnowszych trendów, doświadczeń i odpowiedzialności za swój produkt. Nieodłączną częścią tego przedsięwzięcia jest opieka nad naszym klientem w przyszłości.

Wpisują się tutaj nasze najwyższe standardy w zakresie obsługi urządzeń w okresie trwania gwarancji,  jak również przez następne lata. Posiadamy w ofercie jedynie urządzenia posiadające wymagane certyfikaty, dopuszczenia i możliwie najdłuższą gwarancję.

Nasz klient otoczony jest opieką od początku inwestycji do zakończenia życia technicznego instalacji czyli przez... dziesięciolecia. Taki mamy cel !

Firma uzyskała Certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii.

PRODUKUJ WŁASNY PRĄD FOTONVOLT
FOTONVOLT tel. 797-591-653
MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

  • Sprzedaż urządzeń - moduły, inwertery, akcesoria
  • Projektowanie montaż mikroinstalacji
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Pełna obsługa inwestycji od projektu do odbioru przez operatora